Kontaktujte nás: +421944917966 | labsky@revipro.sk
revizieprojekty@revizieprojekty.sk

Spoločnosť REVIPRO s.r.o., bola založená v roku 2018 prechodom zo živnosti. Naša spoločnosť sa prioritne venuje projekcii a iným činnostiam na elektrických zariadeniach s implementovaním získaných praktických skúseností v oblasti elektro a energo montáží. Postupne firma nadobudla množstvo skúseností a svojim profesionálnym prístupom sa vypracovala na stabilnú a prosperujúcu firmu v oblasti  projektovania a inžinieringu elektro energetických líniových stavieb.

Naša spoločnosť je vyhľadávaný odborný partner ako pre investorov tak aj realizátorov stavieb, nakoľko našou najsilnejšou konkurenčnou výhodou je vysoká odbornosť, tvorivý prístup k riešeniu problémov zákazníka a spoľahlivosť ako dodávateľa.

Kladieme vysoký dôraz na odbornú stránku dodávaných služieb ako aj individuálne vzdelávanie, čo je na popredných miestach vo firemnej stratégii, preto sme pravidelnými účastníkmi školení a odborných seminárov.

Spoločnosť REVIPRO s.r.o. je prozákaznícky orientovaná a všeobecne známa vysokou úrovňou profesionality, komunikácie a dôslednosti. Garantujeme hladký priebeh, plnenie termínov a celkový komfort počas celej spolupráce. Aj to je jeden z dôvodov nášho úspechu na celoštátnej úrovni.

Samuel  Lábský - konateľ